Reklama

AKTUALIZUJEME: Mladý řidič v Alfě sestřelil u Havraně svou vlastní rodinu jedoucí v Octavii

20 úno 2015 0 comment   Redakce E-Mostecko

Havraň - Doslova rodinná tragédie se odehrála na hlavním silničním tahu ze Žatce na Most u Havraně, kde se ve vysoké rychlosti čelně střetla dvě osobní auta. O středeční těžké dopravní nehodě jsme již informovali a přinesli z místa jako jediní fotografie i videoreportáž. Nyní vyšly najevo další děsivé skutečnosti o celé tragédii.

image

Pět zraněných lidí ze dvou aut, taková je bilance těžké dopravní nehody u Havraně. Foto: Jan Vraný

Mladý řidič osobního auta Alfa Romeo jel od Žatce na Most a asi půl kilometru před Havraní na rovném úseku začal předjíždět vůz jedoucí stejným směrem. Během předjíždění dostal mladý řidič smyk a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem Škoda Octavia. Shodou tragických náhod totiž seděla za volantem Octavie matka mladého řidiče, jeho sestra a přítel matky. 

Mladý řidič Alfy Romeo tak doslova sestřelil svou vlastní rodinu. Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové mladý řidič, řidička a jeden spolujezdec utrpěli těžká zranění a museli být do nemocnic transportování vrtulníky letecké záchranky. Další dva spolujezdci z havarovaných aut vyvázli s lehkým zraněním a byli převezeni do nemocnice sanitou. Původní videoreportáž ze středeční nehody si můžete přečíst ZDE.

"Dechové zkoušky nebyly u obou řidičů provedeny s ohledem na jejich zranění. Policisté odhadli škodu na částku 100 000 korun," dodala Světláková. Obě auta jsou přitom doslova na odpis. 

 

Více informací http://www.e-mostecko.cz/zpravy/most/4516-aktualizujeme-mlady-ridic-v-alfe-sestrelil-u-havrane-svou-vlastni-rodinu-jedouci-v-octavii

E-deniky.cz Aktuální zpravodajství z Ústeckého kraje.

Tvořte s námi zpravodajství

Tvořte s náma zpravodajství

Připojte se k nám na facebooku

Napište nám

  1. Jméno
    Invalid Input
  2. E-mail
    Invalid Input
  3. Text
    Invalid Input

TOPlist